Welcome to DJ RBM´s Music Website

Lange, jak zní pravé jméno tohoto producenta, je jedním z těch, kteří koncem 20.století diktovali tempo trancové hudby na britských ostrovech. V době, kdy dokončoval studia na vysoké škole (mimochodem studoval přímo zvukové inženýrství), měl na kontě již několik vlastních produkcí. První release však přišel na svět až roku 1998. Jeho jméno znělo Obsession a společně s dalším, I Believe, se zasloužily o postupné zakořenování jména Lange na evropské taneční scéně.

Stejně tak jako s vlastními tracky, se Stuart snažil uspět i jako remixér. Jeho přepracování tracku DJ Sakin - Protect Your Mind bylo natolik úspešné, že nejenže strhlo pozornost Judge Julese - dje světového kalibru, ale i atakovalo čtvrtou příčku britské hitparády Top 40. Legendární se také stala jeho interpretace skladby Lost Witness - Happiness Happening. Další zakázky na remixy obdržel i od takových slavných kapel jako Faithless či Pet Shop Boys.

V roce 2002 následovalo vydání dalšího úspešného hitu Drifting Away a po něm přeorientování na lehce klubovejší hudbu. Vzniklo několik nových aliasu, pod kterými Stuart vydával své nové produkce. Začátkem roku 2005 spojil cíle svého snažení s jiným ostrovním trancovým producentem, a to sice s Garethem Emerym. Jejich spolecné práce jako např. This Is New York nebo X Equals 69 si získaly podporu mnoha předních DJů. Později se do seznamu Stuartových kolaborací připojil i Mike Koglin, s nímž vytvořil track Bermuda.

S úspěchem na poli producentském se i celkem očekávaně pojila i poptávka po něm, jako djovi. O to překvapivejší je, že první gramofony si Stuart pořídil až v roce 2001, kdy už jeho tracky dávno okupovaly místní, a nejen místní kluby. Nicméne už o 2 roky později se jeho jméno vyjímalo na 51.příčce hlasování britského casopisu DJ Mag. Z toho plynuly pozvánky na akce jako Gatecrasher, Ministry of Sound, Godskitchen, Slinky, Passion, Zouk nebo The Gallery.

Kterého interpreta chcete slyšet v příštím vydání RBM Show - The Full Of Episode ? / Which artist do You wanna hear in the next Full Of Episode of The RBM Show ?__________________________

Above & Beyond (1 | 20%)
Armin Van Buuren (0 | 0%)
ATB (0 | 0%)
Gui Boratto (3 | 60%)
Paul Van Dyk (0 | 0%)
Rafaël Frost (0 | 0%)
The Thrillseekers (0 | 0%)
Tiësto (0 | 0%)
Yotto (0 | 0%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one