Welcome to DJ RBM´s Music Website

fof08-1280x1024.jpg
Zapomeňte vše, co znáte o frázi „International DJ“, a dovolte si to potěšení setkat se s Ferry Corstenem.

Tato holandská superstar je již 5 let volena mezi 10ti nejlepšími DJs na světě (podle definitivního Top 100 DJ žebříčku časopisu DJ).

Hrál pro stovky tisíc fanoušků – někdy hned najednou – v amfiteátrech, na polích, v klubech od Austrálie po Rusko až na do běla rozžhavené Ibize.Letos a předloni převzal na výroční ceremonii tohoto tanečního ostrova cenu jako nejlepší tranceový DJ.

Ochvostěn fanoušky a sponzorován od Southern Comfort vyráží autobusem na své tour o 26ti amerických městech a interpretuje svoji životní práci v hudbě, videích a dekoraci jeho výroční události Full On Ferry Masquerade v aréně Ahoy s kapacitou 12 000 lidí ve svém rodném Rotterdamu v Nizozemsku.

To vše je roční prací muže, který je nazýván „architektem“, „průkopníkem“ a „podněcovatelem“ žánru Trance ve světě.

V úzce spjaté mezinárodní DJ komunitě je však Ferry Corsten také považován za něco jiného. A to za ozdobu studia s rázným smyslem pro zvukovou pravost a vskutku nadaného producenta, který pracuje sám a vytváří nejdokonalejší, energické a melodické nahrávky v taneční hudbě.

Jeho styl je tak jedinečný, že výrobce syntetizéru Roland pověřil Corstenovu banku zvuků pro svoji novou samplovací jednotku SP-555.

Je však i tak široký, že se mohl smísit s klasickým kouskem Bring The Noise od Public Enemy a sám Chuck D tento Corstenův remix nazývá „ Největším lektvarem vesmíru, energie a textů“.

První Corstenův úder na tanečním parketu zažil svět v roce 1999, kdy tento mladý a dychtivý umělec stvořil trefně pojmenovaný track „Out Of The Blue“ (tehdy ještě pod pseudonymem System F).

Byla to tehdy první z jeho osmi zlatých holandských nahrávek a deseti hitů umístěných v britském žebříčku hitů U.K. Top 40, bylo to tehdy vůbec nejvíc co se kdy tranceovému producentovi podařilo.

Své debutové album „Right Of Way“ vydal v roce 2003 a roku 2006 přišlo na svět průkopnické „L.E.F.“ obsahující spolupráci s Duran Duran v singlu „Fire“, které debutovalo v tanečním žebříčku iTunes jako číslo 1.

Jako horlivý správce zvuku a hlavní šéf slouží Corsten svým nahrávacím studiům Flashover Recordings, Aleph, Boom tssjak a Levare.

Ve své nové radio show „Corsten´s Countdown“ představuje Ferry každý týden nové tracky a nechává své věrné posluchače volit online jejich nejoblíbenější skladby pro závěrečnou show měsíce.

Tato show je první svého druhu, ve které se sami fanoušci po celém světě přímo podílejí na předpovědi a tvorbě hitů.

Ferry Corsten však využíval své vysoké postavení i pro dobrou věc.

Slouží jako velvyslanec nadace KidsRights pro dětská práva, která zvyšuje povědomí o znevýhodněných dětech a dětech v nouzi po celém světě.

Může se také pyšnit vlastní oděvní sérií se svojí iniciálou „F“ v iKY Clothing se základnou ve Washingtonu D.C. .

Je Ferry Corsten světoběžnický, kluby zhušťující a beat-trousící Super DJ?

Rozhodně ano:-)

Ale to je teprve začátek příběhu, který se stále píše.

Ferry na Hrad! :-)
2585317.jpg
l_60a7fdbbfe81462b80cd7b48ffab7063.jpg

Kterého interpreta chcete slyšet v příštím vydání RBM Show - The Full Of Episode ? / Which artist do You wanna hear in the next Full Of Episode of The RBM Show ?__________________________

Above & Beyond (1 | 20%)
Armin Van Buuren (0 | 0%)
ATB (0 | 0%)
Gui Boratto (3 | 60%)
Paul Van Dyk (0 | 0%)
Rafaël Frost (0 | 0%)
The Thrillseekers (0 | 0%)
Tiësto (0 | 0%)
Yotto (0 | 0%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one